Yükleniyor Fuarlar

← Fuarlar sayfasına geri dön

Akare Fuarcılık

+90 212 244 00 95||www.akare.com.tr

Akare Fuarcılık olarak 2001 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim fuarlarını düzenlemekteyiz. Bu organizasyonlarda, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen saygın üniversite ve dil okulları yetkilileri fuarlarımızda yer almaktadır. Yurtdışı eğitim alanında Türkiye’de kurulan ilk fuarcılık firmasıyız. Her yıl 100,000’den fazla öğrenciyi 30 farklı ülkeden 100’lerce okul yetkilisiyle buluşturuyoruz.
Farklı ülkelerde eğitim görmek isteyenler için düzenlenen Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın öğrencilere sunduğu en büyük fırsat, Amerika, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, İsviçre, Avustralya, İsveç ve Macaristan gibi ülkelerden gelen okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma ve aşağıdaki konularda bilgi alma imkanı:
Dil Kursları
Lisans Programları
Yüksek Lisans Programları
Lise ve Lise Bitirme
Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
MBA Programları
Doktora Programları
İş İngilizcesi Programları
Sınav Hazırlık Kursları
Yaz Okulları
Yurtdışında Staj ve Kariyer
Burs Olanakları
Fuarlar süresince sertfikalı IK seminerleri, konsolosluklar, eğitim danışmanları ve okul yetkililerinin vereceği ücretsiz seminerler, yurdışında eğitim, staj, burs, yaşam ve kariyer ipuçlarını öğrenci ve velilerle paylaşıyor.

  • Sonuç bulunamadı.