Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

ISK-SODEX 2019 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı

 2 Ekim 2019 @ 09:00 - 5 Ekim 2019 @ 20:00    İstanbul

: / /

ISK-SODEX 2019 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sizleri bekliyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

ISK-SODEX Istanbul 2019 Fuarı 02-05 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.
Sektörünün ilk ve en önemli fuarı olan ISK-SODEX Istanbul, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkesin ajandasına eklemesi gereken bir etkinliktir.
ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sektördeki yeri ve önemi katılımcı ve ziyaretçileri tarafından da tescillenmiştir.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
2 Ekim 2019 @ 09:00
Bitiş:
5 Ekim 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
http://www.sodex.com.tr/tr

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Hannover Fairs Turkey

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar