Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi ve Fuarı

 19 Eylül 2019 @ 09:00 - 21 Eylül 2019 @ 20:00    Ankara

: / / /

Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi ve Fuarı, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda sizleri bekliyor.

Fuar Detayları

oğrafi işaretler altında ürünlerin tanıtımı ve korunması, yüksek ekonomik kazanç elde edilmesine, kaliteli üretimin teşviğine ve karın adil dağıtılmasına katkı sağlıyor.
Küresel pazardaki rekabet giderek şiddetleniyor. Gelişmekte olan ülkelerin, günümüz ham ve düşük katma değerli ürünlerinden oluşan sınırlı ürün ve ihracat çeşitliliği karşısında, satışlardan daha yüksek getiri elde edebilmesi için “kaliteli markalar” geliştirmeleri gerekiyor.
Yine son dönemlerde yaşamımıza hızlı bir giriş yapan verimlilik faktörünün, doğru ve bilimsel bir şekilde uygulanmasıyla, Coğrafi işaretli ürünlerin ülke ekonomisi için üstlendiği çok önemli işlevlere ekstra bir katkı sağlayacağı da yadsınamaz bir gerçek.
“Anadolu’dan dünyaya” temasıyla organize edilecek olan Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nde, yıllarca ihmal edilen bu son derece önemli konunun, Verimlilik ilkesiyle birlikte ülkemizin kalkınmasında itici bir güç olması, büyüyen uluslararası ticaretten yararlanılması ve dünyada hak ettiği yere ulaşması hedefleniyor.
Coğrafi işaretler, dünyaya açılabilme konusunda eşsiz bir fırsat sunuyor…

Fuar Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google

Detaylar

Başlangıç:
19 Eylül 2019 @ 09:00
Bitiş:
21 Eylül 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
, , ,
Website:
https://www.cografiisaretlerzirvesi.com/

Hangi Şehirde?

Ankara

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar