Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı

 2 Şubat @ 10:00 - 6 Şubat @ 18:00    İzmir

:

17. AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 2-6 Şubat tarihleri arasında Fuarİzmir’de yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

TARIM FUARCILIĞINDA TÜRKİYE’NİN EN DENEYİMLİ ADRESİ; ORİON FUARCILIK A.Ş.

1986 yılında kurulan “Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.”, uzmanlık alanı olan tarım fuarı organizasyonlarındaki yolculuğuna İzmir ve Denizli fuarlarıyla devam etmektedir. 1993 yılında Türkiye’nin ilk tarım fuarını Söke – Aydın’da düzenleyen şirketimiz, ülkemizin birçok bölgesinde fuarlar düzenlemiş olup sektörün kuşkusuz en tecrübeli organizasyon firmasıdır.

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarından biri olan 16. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 23 – 27 Haziran 2021 tarihlerinde, 80 ülkeden 774 marka katılımcısı ile 126.332 ziyaretçisine beş gün boyunca ev sahipliği yaptı.

​Pademiden dolayı 2020 ve 2021 yıllarının düzenlenen tek Tarım fuarı olması sektöre büyük moral oldu. Yaklaşık 2 yıldır fiziki fuarlar gerçekleştirilememesinden dolayı tarım sektörü temsilcileri beklediklerinin üzerinde bir verim aldılar. Özellikle yabancı alım heyeti akınına uğrayan Agroexpo sayesinde firmalar, fuarda yer almaktan dolayı katılımlarının çok büyük prestij kazancı olduğunu yorumluyorlar.

Yabancı alım heyeti akınına uğrayan fuarda, katılımcılar bu yıl Agroexpo’ya katılmanın kendilerine büyük prestij kazandırdığını önemle vurguladılar.

​ALIM HEYETLERİ SAYESİNDE 1,5 MİLYAR DOLARLIK İŞ HACMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

​Orion Fuarcılık A.Ş.’nin organizasyonuyla en köklü ve en önemli buluşma noktası olan ve tarım sektörü temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan Agroexpo, 80 ülkeden 774 marka temsilcisini buluştururken, fuarın ikinci günü Orion Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen “Alım Heyeti İkili Görüşmeleri” ile Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetleri’nden gelen 287 yabancı alıcı firma yetkilisi, Türk katılımcı firmalar ile bir araya geldi. Ayrıca Ticaret Bakanlığı himayesinde Ege İhracatçı Birlikleri tarafından 42 yabancı alıcı firma yetkilisi ile birlikte fuarın ikinci günü “Alım Heyeti İkili Görüşmeleri” gerçekleştirildi. Toplamda ikili görüşmelere 329 yabancı alım heyeti katılarak yalnızca bu görüşmeler sayesinde yaklaşık 1.5 milyar dolarlık bir iş hacmi gerçekleşti.

Türk ve Dünya Tarımı’na çok büyük moral olan 16.AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, son 2 yılın beklenen en büyük ticari platformu oldu.

2022 YILINDA DÜNYA TARIMI YİNE 17. KEZ AGROEXPO’DA BULUŞACAK

​AGROEXPO, 02 – 06 Şubat 2022 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 17. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

​2022 yılında yine Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de 110 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde 12 holün tamamında düzenlenecek olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı; 17. yılında yurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini ve çiftçilerimizi Ege’nin incisi İzmir’de ağırlayacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
AGROEXPO AGROEXPO 2021 AGROEXPO İzmir AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
2 Şubat @ 10:00
Bitiş:
6 Şubat @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.agroexpo.com.tr/

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

Orion Fuarcılık

Nerede?

Fuarİzmir
Telefon:
0232 497 10 00
Websitesi:
https://fuarizmir.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar